TESLİMAT VE İADE POLİTİKASI – Damned Cult

TESLİMAT VE İADE POLİTİKASI

KARGO VE TESLİMAT

 -Ücretsiz kargo ile teslimat sağlanır.

  -Siparişleriniz çoğunlukla aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

  -Siparişlerinizin teslim süresi genellikle 7-14, en fazla 30 iş günüdür.

  -Ürünler özel olarak üretildiği için teslimat süreleri normale göre bir tık uzun olabilir, lütfen kargonuzun size ulaşmasını bekleyiniz.

  -ÖN SİPARİŞ ÜRÜNLERİNDE ÜRÜNLERİN ÜRETİLMESİ VE HAZIRLANMASI 7-15 GÜN SÜRMEKTEDİR.

  

TESLİMAT Sorunları
MÜŞTERİ, çevrimiçi sipariş prosedürünün sonunda, siparişi onaylamadan önce taşıyıcıyı seçtiğinde belirlenen teslimat tarihi hakkında bilgilendirilir. Teslimatların en fazla otuz (30) gün içinde yapılacağı belirtilmektedir. Bu başarısız olursa, MÜŞTERİ, SATICI'ya makul bir süre içinde teslim etmesi için resmi bildirimde bulunmalıdır ve bu süre içinde teslim edilmemesi durumunda sözleşmeyi feshedebilir. SATICI, fesih mektubunun alınmasından gereksiz gecikme olmaksızın, MÜŞTERİ tarafından satın almak için kullanılanla aynı ödeme yöntemini kullanarak, ÜRÜNLER için ödenen toplam tutarı, vergileri ve teslimat masraflarını MÜŞTERİ'ye geri ödeyecektir. SATICI, ÜRÜNÜN MÜŞTERİYE teslimine kadar sorumludur. MÜŞTERİ'nin teslimat sırasında belirtilen herhangi bir hasar veya kısmi kayıp hakkında taşıyıcıya bildirmesi için üç (3) günlük bir süre olduğu hatırlanır.

 

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

 1. ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

- Size gelen ürünler kusurlu veya yırtık ise iade edebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış,kokan, ambalajına zarar verilmiş ve kusursuz ürünler kabul edilmeyecektir. Yalnızca beden farklılıklarından dolayı iade kabul edilmemektedir.

İade politikamız 14 gün sürmektedir. Ürünü almanızın üzerinden 14 gün geçtiyse, maalesef size para iadesi veya değişim teklif edemeyiz. İade için uygun olabilmek için, ürün(ler)iniz aldığınız koşullarda kullanılmamış ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ürününüz orijinal ambalajında, verdiğimiz adrese geri gönderilmelidir. Lütfen satın aldığınız ürünü üreticilerimize geri göndermeyin.

Tüm Sipariş İadesi sorularınız için lütfen info@damnedcult.com adresine mail gönderiniz.

 

 2.SİPARİŞ DEĞİŞİKLİKLERİ VE İPTALİ

  Satın aldıktan sonra, iptal etmeniz veya herhangi bir değişiklik yapmanız için ürünün kargoya verilene kadar zamanınız vardır. (indirimli ürünler iptal seçeneğine tabi değildir). Bunun ötesinde herhangi bir zamanda, siparişiniz zaten işlenmiş ve nakliye için hazırlanıyor olacaktır, bu nedenle kargoya verildikten sonra sonra sipariş değişiklikleri veya iptalleri yapılmamaktadır.

 Ürün kargoya verildikten sonra farklı bedenden dolayı vb başka nedenlerden dolayı değişim kabul edilmemektedir. Yurt dışından ürünler geldiği için sadece değişim sonucu global olarak kargo ücretleri ekstra eklendiğinden dolayı yalnızca yanlış beden sonucu oluşturulan değişim talepleri kabul edilememektedir. Lütfen beden tablosunu dikkatlice inceledikten sonra size uygun olan bedeni sipariş ediniz.